Kredyty hipoteczne, komercyjne, inne

Oferuję pomoc w uzyskaniu różnych kredytów na wszelkie nieruchomości: kredyt na 110%, w oparciu o przyszły najem nieruchomości, na zakup lokalu użytkowego do 100%, na zakup działki rolnej, pod aktywa finansowe do 80%, na zakup hoteli i pensjonatów, pod kontrakt z Jedn. Sam. Terytorialnego, pod dotację unijną, kredyty dla spółek developerskich, oparcie zdolności kredytowej na przychodach w przypadku działalności gospodarczej, elastyczne podejście do klientów z gorszym BIK-iem, kredyt w EUR/PLN. Nie pobieram za doradztwo żadnych opłat. Duża skuteczność. Na życzenie dojazd do klienta. tel. 608092618, surmitex@poczta.onet.pl

Wyszukiwarka Google

wtorek, 18 stycznia 2011

Energooszczędne systemy ogrzewania domu

Ogrzewanie domu to złożony i kosztowny proces. Co zrobić, aby uniknąć tych problemów?

Energooszczędność jest nowoczesnym zagadnieniem, do którego stosuje się obecnie wielu fachowców i budowlańców. Energooszczędne budownictwo ma wiele zalet związanych z niskim zużyciem energii. Uzyskuje się to poprzez dobrą szczelność, odpowiednią izolację cieplną, właściwe sytuowanie elementów – na przykład umieszczanie komina w środkowej części domów, odpowiednie i przemyślane projektowanie grzejników, okien itp. W trosce o środowisko i nas samych stosuje się również energooszczędne systemy ogrzewania – wykorzystując odnawialną energię do wytwarzania ciepła – a więc energię z promieniowania słonecznego, wiatru czy wnętrza naszej planety. Obecnie nawet tradycyjne kotły w naszych domach mogą stać się urządzeniami energooszczędnymi, a wszystko za sprawą coraz nowocześniejszych technologii. Również ogrzewanie podłogowe może zmniejszyć zużycie energii cieplnej nawet o 15 procent w porównaniu do tradycyjnych metod.



Dzięki rozmaitym funkcjom, w które wyposażane są kotły możliwe jest obniżenie temperatury spalania, a tym samym znacznie zmniejszyć ilość szkodliwych substancji, które następnie są emitowane do atmosfery. Energooszczędne systemy ogrzewania to także stosowanie zasobników ciepłej wody, które skutecznie pozwalają obniżyć moc grzejną systemu. Jest to ważne, bowiem nie zawsze zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest takie samo – największe jest w godzinach rannych i wieczornych. Ponadto w pomieszczeniach możemy zainstalować ogrzewanie powietrzne lub promiennikowe. Zaleca się takie instalacje zwłaszcza tam, gdzie nie przebywa się dość często, dzięki temu oszczędnie gospodarując ciepłem. Ponadto dzięki takim systemom można ogrzewać tylko fragmenty pomieszczeń.

--
Stopka

Miłosz Gądziak

Redaktor: ogrzewaniedom.pl


Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - Twojego źródła artykułów do przedruku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz